G.SKILL, Trident Z5 Royal DDR5 Belleklerini Tanıttı

G.SKILL, merakla beklenen Trident Z5 Royal serisi yüksek performanslı hız aşırtma DDR5 belleklerini duyurdu. Altın veya gümüş renkli aynalı ısı yayıcıya ve tam boy kristal ışık çubuğuna sahip Trident Z5 Royal, amiral gemisi Trident Z5 ürün ailesini lüks ile birleştiriyor.

Royal temalı ürünler DDR5 belleklerle birlikte geri dönüyor. Bellekler, DDR4 selefinden altın veya gümüş renkli parlak aynalı kaplama ısı yayıcı ve RGB aydınlatmanın tasarımsal mirasını taşıyor. Her bir ısı dağıtıcı alüminyumdan CNC ile kesilmiş ve elektrolizle kaplanmış.

Hız aşırtmalı performans için tasarlanan Trident Z5 Royal, DDR5-8400 CL40’a kadar uzanan 48GB (2x24GB) kit ve 96GB (2x48GB) kit seçenekleri sunacak. Özelleştirilebilir RGB aydınlatma, G.SKILL Trident Z Lighting Control yazılımı veya üçüncü taraf anakart aydınlatma yazılımı aracılığıyla da kontrol edilebiliyor.

Yeni Trident Z5 Royal serisi DDR5 bellek kitleri, anakart BIOS’u üzerinden kolay bellek hız aşırtma için en yeni Intel XMP 3.0 bellek hız aşırtma profilini destekliyor.

Son olarak belleklerin Mayıs sonundan itibaren satışta olduğunu ekleyelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x